Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki CO-477
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki CO-477 Co 477 Evaporator
Item:
#1493387
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | CO-477 |
| Manufacturer Part # | CO-477 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki CO-477 Co 477 Evaporator
$245.96
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki CO-477 Co 477 Evaporator
