$137.68
$223.46
Compare Price
You save
$85.78
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki E50
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki E50 Hose Hot Water 3/4 X 50ft
Item:
#1148477
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | E50 |
| Manufacturer Part # | E50 |
| Height | 6" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 13.5" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki E50 Hose Hot Water 3/4 X 50ft
$137.68
$223.46
You save
$85.78
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki E50 Hose Hot Water 3/4 X 50ft
