Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki FT20408F0
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki FT20408F0 Ft20408f0 T2 Screw
Item:
#1493669
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | FT20408F0 |
| Manufacturer Part # | FT20408F0 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki FT20408F0 Ft20408f0 T2 Screw
$1.71
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki FT20408F0 Ft20408f0 T2 Screw