Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki GA-422-B Door Gasket
Item:
#1974110
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | GA-422-B |
| Manufacturer Part # | GA-422-B |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki GA-422-B Door Gasket
$69.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki GA-422-B Door Gasket