Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki HA-603-SS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HA-603-SS Ha 603 Ss Lower Hinge Assembly
Item:
#1493673
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HA-603-SS |
| Manufacturer Part # | HA-603-SS |
| Height | 1.45" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki HA-603-SS Ha 603 Ss Lower Hinge Assembly
$29.90
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HA-603-SS Ha 603 Ss Lower Hinge Assembly