$59.90
$62.20
Compare Price
You save
$2.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints HOS2A5187-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HOS2A5187-01 Guard Fan
Item:
#1569900
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HOS2A5187-01 |
| Manufacturer Part # | HOS2A5187-01 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki HOS2A5187-01 Guard Fan
$59.90
$62.20
You save
$2.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HOS2A5187-01 Guard Fan