$46.71
$48.50
Compare Price
You save
$1.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HOS2A5192-05 Crm 27 Door Gasket Hoshizaki
Item:
#1150366
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HOS2A5192-05 |
| Manufacturer Part # | HOS2A5192-05 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki HOS2A5192-05 Crm 27 Door Gasket Hoshizaki
$46.71
$48.50
You save
$1.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HOS2A5192-05 Crm 27 Door Gasket Hoshizaki
