$9.13
$14.90
Compare Price
You save
$5.77
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HOS428547-01 Gasket Pump Housing
Item:
#1150442
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HOS428547-01 |
| Manufacturer Part # | HOS428547-01 |
| Height | 3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Hoshizaki HOS428547-01 Gasket Pump Housing
$9.13
$14.90
You save
$5.77
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HOS428547-01 Gasket Pump Housing
