$50.47
$82.50
Compare Price
You save
$32.03
(39%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Popular item. Over 350 sold recently. Ships fast when you order.
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints HOS464574-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HOS464574-01 Bin Control
Item:
#1148763
350+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HOS464574-01 |
| Manufacturer Part # | HOS464574-01 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Hoshizaki HOS464574-01 Bin Control
$50.47
$82.50
You save
$32.03
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HOS464574-01 Bin Control
