$101.22
$105.10
Compare Price
You save
$3.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints HOS4A0438-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HOS4A0438-01 Door Spring Cartridge
Item:
#1849722
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HOS4A0438-01 |
| Manufacturer Part # | HOS4A0438-01 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki HOS4A0438-01 Door Spring Cartridge
$101.22
$105.10
You save
$3.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HOS4A0438-01 Door Spring Cartridge
