Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki aftermarket .
- Engineered to match existing Hoshizaki units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hoshizaki HOS7716-2732
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HOS7716-2732 Hose Vinyl (sold By Meter) Clear
Item:
#1149096
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HOS7716-2732 |
| Manufacturer Part # | HOS7716-2732 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Hoshizaki HOS7716-2732 Hose Vinyl (sold By Meter) Clear
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HOS7716-2732 Hose Vinyl (sold By Meter) Clear
