$680.52
$1,001.10
Compare Price
You save
$320.58
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints HOSHS-0178
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HOSHS-0178 Pump & Motor Assy 120v 60hz
Item:
#1149665
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HOSHS-0178 |
| Manufacturer Part # | HOSHS-0178 |
| Height | 6.3" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 7.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Hoshizaki HOSHS-0178 Pump & Motor Assy 120v 60hz
$680.52
$1,001.10
You save
$320.58
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HOSHS-0178 Pump & Motor Assy 120v 60hz

