$619.89
$911.90
Compare Price
You save
$292.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints HOSS0730
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HOSS0730 Pump Motor Assembly
Item:
#1145524
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HOSS0730 |
| Manufacturer Part # | HOSS0730 |
| Height | 6.25" |
| Width | 7.13" |
| Depth | 12.38" |
| Weight | 7.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Hoshizaki HOSS0730 Pump Motor Assembly
$619.89
$911.90
You save
$292.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HOSS0730 Pump Motor Assembly 120v, Hoshizaki

