Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki aftermarket .
- Engineered to match existing Hoshizaki units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hoshizaki HS-0183
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HS-0183 Pump Motor Assy 120v 60hz
Item:
#1195495
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HS-0183 |
| Manufacturer Part # | HS-0183 |
| Height | 6.3" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HS-0183 Pump Motor Assy 120v 60hz

