$90.84
$111.50
Compare Price
You save
$20.66
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki HS-0233
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HS-0233 Water Supply Line
Item:
#1201551
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HS-0233 |
| Manufacturer Part # | HS-0233 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 22.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki HS-0233 Water Supply Line
$90.84
$111.50
You save
$20.66
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HS-0233 Water Supply Line