Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki HS-5010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HS-5010 Low Pressure Switch
Item:
#1493404
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HS-5010 |
| Manufacturer Part # | HS-5010 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki HS-5010 Low Pressure Switch
$333.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HS-5010 Low Pressure Switch
