$71.26
$74.00
Compare Price
You save
$2.74
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints HS3554
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki HS3554 Socket Bulb(250v 660w)
Item:
#1182955
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HS3554 |
| Manufacturer Part # | HS3554 |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki HS3554 Socket Bulb(250v 660w)
$71.26
$74.00
You save
$2.74
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HS3554 Voltage 250 V Ac, Electrical Wattage 660, Includes Hardware
