Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints HS5039
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki HS5039 Motor Evap (120v Cswe)
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | HS5039 |
| Manufacturer Part # | HS5039 |
| Height | 3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki HS5039 Length 2 3/4", 70 Mm, Voltage 120 V Ac, Outer Diameter 6 Mm, 1/4" Shaft, Screw Centers 2", 51 Mm, Rotation Clockwise From Shaft End Shaft End

