Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints LY1F-AC12
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki LY1F-AC12 Relay Door Switch 12 Vac
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | LY1F-AC12 |
| Manufacturer Part # | LY1F-AC12 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Indonesia |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki LY1F-AC12 Length 35 Mm, 1 3/8" Flange Mount, Voltage 12 V Ac Coil, Amp 15, Terminals 3/16" Tab Terminals
