$101.79
$106.20
Compare Price
You save
$4.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki P00027-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki P00027-01 Thermistor
Item:
#1150072
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | P00027-01 |
| Manufacturer Part # | P00027-01 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki P00027-01 Thermistor
$101.79
$106.20
You save
$4.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki P00027-01 Thermistor
