Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki P00467-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki P00467-01 P00467 01 Pump Motor
Rated 5.0 out of 5 stars
1 Review
Item:
#1493701
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | P00467-01 |
| Manufacturer Part # | P00467-01 |
| Height | 6.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 3.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki P00467-01 P00467 01 Pump Motor
$510.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki P00467-01 P00467 01 Pump Motor
