Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki P01180-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki P01180-01 P01180 01 Starting C
Item:
#1493715
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | P01180-01 |
| Manufacturer Part # | P01180-01 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki P01180-01 P01180 01 Starting C