Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki P02596-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki P02596-01 Fan Motor
Item:
#1493712
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | P02596-01 |
| Manufacturer Part # | P02596-01 |
| Height | 6.8" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 13.9" |
| Weight | 3.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki P02596-01 Fan Motor
$684.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki P02596-01 Fan Motor
