Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki S-0862
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki S-0862 Pump Motor Assembly/km 1
Item:
#1493827
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | S-0862 |
| Manufacturer Part # | S-0862 |
| Height | 6.25" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki S-0862 Pump Motor Assembly/km 1
