Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki SC-46-SS-N
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki SC-46-SS-N Sc 46 Ss N Screws
Item:
#1493719
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | SC-46-SS-N |
| Manufacturer Part # | SC-46-SS-N |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki SC-46-SS-N Sc 46 Ss N Screws
$0.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki SC-46-SS-N Sc 46 Ss N Screws