Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki SP-5219
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki SP-5219 Pump Motor
Item:
#1148764
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | SP-5219 |
| Manufacturer Part # | SP-5219 |
| Height | 3.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 2.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki SP-5219 115v 60hz 20w
