Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki SP-5232
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki SP-5232 Cpt Caster Plate Rep
Item:
#1493843
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | SP-5232 |
| Manufacturer Part # | SP-5232 |
| Height | 5" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki SP-5232 Cpt Caster Plate Rep
