Free Shipping
Free Shipping
$3,100.31
$3,219.40
Compare Price
You save
$119.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints SP-5371
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki SP-5371 Evaporator Kit Km 1900/2200/2600/s_j/3
Item:
#1195441
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | SP-5371 |
| Manufacturer Part # | SP-5371 |
| Height | 15" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki SP-5371 Evaporator Kit Km 1900/2200/2600/s_j/3
$3,100.31
$3,219.40
You save
$119.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki SP-5371 Evaporator Kit Km 1900/2200/2600/s_j/3