Free Shipping
Free Shipping
$1,132.04
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hoshizaki .
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki SP-5425
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki SP-5425 Evaporator Kit
Item:
#1493857
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | SP-5425 |
| Manufacturer Part # | SP-5425 |
| Height | 13" |
| Width | 25" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki SP-5425 Evaporator Kit
$1,132.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki SP-5425 Evaporator Kit