$600.25
$623.30
Compare Price
You save
$23.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints SP5242
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hoshizaki SP5242 Upgrade Danfoss Contrl Open Tops
Item:
#1150357
Technical details
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | SP5242 |
| Manufacturer Part # | SP5242 |
| Height | 6.2" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hoshizaki SP5242 Upgrade Danfoss Contrl Open Tops
$600.25
$623.30
You save
$23.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki SP5242 Upgrade Danfoss Contrl Open Tops
