Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hospitality Brands HGL10001-006 Legend Glassware Carousel Tall Bitters Bottle - cs
| Manufacturer | Hospitality Brands |
|---|---|
| Model Number | HGL10001-006 |
| Manufacturer Part # | HGL10001-006 |
| Height | 6.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 3 lbs |
| UPC | 810129048582 |
About this item
Product Details
Product Details
Hospitality Brands, HGL10001-006, Legend Glassware - Carousel Tall Bitters Bottle, 5 oz., 2" dia. X 6.75"H, premium glass (6 each per case) (Packed By: Cs)
