Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hospitality Brands HGL10028-006 Legend Glassware Maui Elegant Pineapple Glass - cs
| Manufacturer | Hospitality Brands |
|---|---|
| Model Number | HGL10028-006 |
| Manufacturer Part # | HGL10028-006 |
| Material | Glass |
| Height | 7" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 3 lbs |
| UPC | 810129048841 |
About this item
Product Details
Product Details
Hospitality Brands, HGL10028-006, Legend Glassware - Maui Elegant Pineapple Glass, 12 oz., 3.5" dia. x 7"H, borosilicate glass, handwash only (6 each per case) (Packed By: Cs)
