Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hospitality Brands HUS152AQ-012 Bold Drinkware™ Vanity Aquamarine Tumbler 7.5 Oz. - cs
| Manufacturer | Hospitality Brands |
|---|---|
| Model Number | HUS152AQ-012 |
| Manufacturer Part # | HUS152AQ-012 |
| Plastic Type | Polycarbonate |
| Color | Blue |
| Style | Beverage |
| Height | 4" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 6 lbs |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Hospitality Brands, HUS152AQ-012, Bold Drinkware™ - Vanity Aquamarine Tumbler, 7.5 oz., unbreakable, polycarbonate, dishwasher safe, crystal sapphire, aquamarine (12 each per case) (Packed By: Cs)
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
