Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell 1222I
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell 1222I Switch 20a 2p Ivory
Item:
#1493943
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 1222I |
| Manufacturer Part # | 1222I |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hubbell 1222I Switch 20a 2p Ivory
$22.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 1222I Switch 20a 2p Ivory
