$97.63
$172.35
Compare Price
You save
$74.72
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell 2710
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell 2710 Recept 30a 4w 3p 125/250 V T/l
Item:
#1152395
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 2710 |
| Manufacturer Part # | 2710 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hubbell 2710 Recept 30a 4w 3p 125/250 V T/l
$97.63
$172.35
You save
$74.72
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 2710 Recept 30a 4w 3p 125/250 V T/l