Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell 320R6W Service Outlet Nylon 20a
Item:
#1493921
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 320R6W |
| Manufacturer Part # | 320R6W |
| Height | 4.45" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hubbell 320R6W Service Outlet Nylon 20a
$224.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 320R6W Service Outlet Nylon 20a
