$43.49
$76.76
Compare Price
You save
$33.27
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell 5269C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell 5269C 15 Amp Inline Receptacle S
Item:
#1192790
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 5269C |
| Manufacturer Part # | 5269C |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hubbell 5269C 15 Amp Inline Receptacle S
$43.49
$76.76
You save
$33.27
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 5269C 15 Amp Inline Receptacle S
