$45.77
$80.80
Compare Price
You save
$35.03
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell -5361I
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell -5361I Recept Duplex20a 125viso W/sur
Item:
#1201784
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | -5361I |
| Manufacturer Part # | -5361I |
| Height | 1.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hubbell -5361I Recept Duplex20a 125viso W/sur
$45.77
$80.80
You save
$35.03
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell -5361I Recept Duplex20a 125viso W/sur