Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell 5466C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell 5466C Plug 250v 20a Nema 6 20p
Item:
#1835649
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 5466C |
| Manufacturer Part # | 5466C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hubbell 5466C Plug 250v 20a Nema 6 20p
$32.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 5466C Plug 250v 20a Nema 6 20p