$162.46
$286.80
Compare Price
You save
$124.34
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell 9451A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell 9451A Hubbell 50a Strt Blade Plug#(9451c)
Item:
#1147178
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 9451A |
| Manufacturer Part # | 9451A |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hubbell 9451A Hubbell 50a Strt Blade Plug#(9451c)
$162.46
$286.80
You save
$124.34
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 9451A Hubbell 50a Strt Blade Plug#(9451c)

