$216.62
$382.40
Compare Price
You save
$165.78
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell 9460A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell 9460A Receptacle For Plug(1d66 )
Item:
#1135362
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | 9460A |
| Manufacturer Part # | 9460A |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hubbell 9460A Receptacle For Plug(1d66 )
$216.62
$382.40
You save
$165.78
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell 9460A Receptacle For Plug(1d66 )
