Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell CAP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell CAP Pin And Sleeve Spring Door
Item:
#1493912
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | CAP |
| Manufacturer Part # | CAP |
| Height | 3.5" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hubbell CAP Pin And Sleeve Spring Door
$60.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell CAP Pin And Sleeve Spring Door
