Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell CS8365C Plug 3p 4w 50a 250vac Lkg
Item:
#1493914
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | CS8365C |
| Manufacturer Part # | CS8365C |
| Height | 2.75" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell CS8365C Plug 3p 4w 50a 250vac Lkg