Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell N2375-33
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell N2375-33 Element 9750w 480v 23.6 Ohm
Item:
#1493989
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | N2375-33 |
| Manufacturer Part # | N2375-33 |
| Height | 4.7" |
| Width | 5" |
| Depth | 18.7" |
| Weight | 2.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hubbell N2375-33 Element 9750w 480v 23.6 Ohm
$188.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell N2375-33 Element 9750w 480v 23.6 Ohm
