Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hubbell .
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell RECEPTACLE,
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hubbell RECEPTACLE, 15 30r Receptacle 3p 4w 3p250v
Item:
#1493938
Technical details
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | RECEPTACLE, |
| Manufacturer Part # | RECEPTACLE, |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hubbell RECEPTACLE, 15 30r Receptacle 3p 4w 3p250v
$91.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell RECEPTACLE, 15 30r Receptacle 3p 4w 3p250v
