Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 108515 Hubert® Food Storage Box 18"W X 26"D X 6"H 8 Gal
Item:
#2182541
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 108515 |
| Manufacturer Part # | 108515 |
| Construction | Plastic |
| Long Side | 26" |
| Short Side | 18" |
| Color | White |
| Capacity | 16 Gal |
| Height | 6" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
Hubert 108515 Hubert® Food Storage Box 18"W X 26"D X 6"H 8 Gal
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 108515, Hubert® Food Storage Box, 18"W x 26"D x 6"H, 8 gal, plastic, white
