- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubert 10858 Tray 12-1/4"W X 9-1/2"D X 2"H Small
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 10858 |
| Manufacturer Part # | 10858 |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 12" |
| Short Side | 9" |
| Material | Wood |
| Color | Black |
| Weight | 1.49 lbs |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 10858, Tray, 12-1/4"W x 9-1/2"D x 2"H, small, rectangular, stackable, dual side handles, solid pine, black stain finish
Certifications
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
