Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 11835 HUBERT® 18 Qt Clear Plastic Storage Container 11"L X 11"W X 12 1/2"D
Item:
#814448
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 11835 |
| Manufacturer Part # | 11835 |
| Type | Container Only (lid Not Included) |
| Material | Plastic (unspecified) |
| Height | 12.58" |
| Width | 11.13" |
| Weight | 2 lbs |
Hubert 11835 HUBERT® 18 Qt Clear Plastic Storage Container 11"L X 11"W X 12 1/2"D
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 11835, HUBERT® 18 Qt Clear Plastic Storage Container - 11"L x 11"W x 12 1/2"D
