Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 12400 Table 32" X 26" X 28"H Rectangular
Item:
#810445
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 12400 |
| Manufacturer Part # | 12400 |
| Top Shape | Rectangular |
| Top Construction | Laminate Top |
| Table Qty | 1-piece |
| Max Width | 32" W |
| Max Height | 28" H |
| Frame Construction | Wood Frame |
| Weight | 33.6 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 12400, Table, 32" x 26" x 28"H, rectangular, nesting, Formica laminate plywood top, poplar wood frame, two tone: oak frame/black top
