Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 12428 Display Riser 23-3/4" X 10" X 2-1/2"H Small
Item:
#815259
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 12428 |
| Manufacturer Part # | 12428 |
| Base Material | Aluminum |
| Color | Grays |
| Depth (front - back) | 10" - 19" |
| Height | 4" (up To) |
| Shape | Rectangular |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Width (side - side) | 20" - 29" |
| Weight | 4.8 lbs |
Hubert 12428 Display Riser 23-3/4" X 10" X 2-1/2"H Small
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 12428, Display Riser, 23-3/4" x 10" x 2-1/2"H, small, rectangular, food-safe coating, hand-wash only, tin, galvanized finish
